Gazi Üniversitesi’nin ve Ankara Sanayi Odasının ortaklığında yürütülen, AB tarafından ENHANCER programı kapsamında desteklenen “SuTP Inclusive Entrepreneurship, Product Design and Development Services” başlıklı proje çalışmalarımız çerçevesinde “Dijital Pazarlama Eğitimleri”nin birinci Grup için başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Eğitim çalışmaları kapsamında düzenlenen Dijital Pazarlama Eğitimi, katılımcıların hızla gelişen dünya pazarına uyum sağlayabilmeleri için dijital pazarlamanın temel kuralları ve gerekli donanımıyla birlikte sunulmuştur. Bu eğitim sayesinde katılımcılar, kendi ürün ve hizmetlerini etkili bir şekilde sunabilme yeteneklerini geliştirme fırsatı bulmuşlardır. İlgili etkinlik boyunca, farklı kültürel geçmişlere sahip Türk ve Suriyeli katılımcılar bir araya gelerek birbirlerinin deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulmuşlardır. Böylece işbirliği ve iletişim becerilerini güçlendirme fırsatı bulmuşlardır. Başarılı geçen etkinlik, Türk ve Suriyeli katılımcıların fikir alışverişinde bulunmalarını ve birbirleriyle ağ kurmalarını sağlanmıştır.

Söz konusu eğitim sayesinde, katılımcıların aldıkları eğitimi kullanarak kendi projelerini ve fikirlerini etkileyici bir şekilde sergileme becerisine kavuşmuşları sağlanmıştır. İlgili eğitim sonunda katılımcılara tamamladıkları Dijital Pazarlama Eğitimi katılım sertifikası verilmiştir.

Eğitime katkı sağlayan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

 

Eğitime ilişkin görseller;

 

 

1-2

Image 1 of 13