Gazi Üniversitesi’nin ve Ankara Sanayi Odasının ortaklığında yürütülen, AB tarafından ENHANCER programı kapsamında desteklenen “SuTP Inclusive Entrepreneurship, Product Design and Development Services” başlıklı proje çalışmalarımız çerçevesinde “Fikir Geliştirme Çalıştayları”nın dördüncüsünü 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Fikir Geliştirme Atölye Çalışmaları kapsamında düzenlenen Pitching Atölyesi, katılımcıların projelerini etkili bir şekilde sunabilme yeteneklerini geliştirmeyi amaçladı. Etkinlik boyunca, farklı kültürel geçmişlere sahip Türk ve Suriyeli katılımcılar birbirlerinin deneyimlerinden yararlanma fırsatını yakalayarak, işbirliği ve iletişim becerilerini de pekiştirdi. Başarılı geçen etkinlik, Türk ve Suriyeli katılımcıların ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişinde bulunmalarını ve ağ kurmalarını sağladı.

Atölye çalışması sonunda, katılımcılar aldıkları eğitimi kullanarak kendi projelerini ve fikirlerini etkileyici bir şekilde sergileyebilme becerisine kavuştular.

Atölye sonunda katılımcılara Pitching Atölyesi katılım sertifikası verildi.

Atölyeye katkı sağlayan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Faaliyete ilişkin görseller;